AÇIKLANMAYI BEKLEYEN OLAYLAR

_65 MİLYON YILLIK İŞLENMİŞ METAL PARÇALARI _
Yapılan kazılarda bulunan ve tahmini 65 milyon yıl önce yapıldığı hesaplanan bu metal objelerin, o devirde ne şekilde yapılabildiği bir yana; varlığı bile klasik bilimcileri çok şaşırttı, çünkü klasik bilimin bu zamana kadar sandığına ve öğrettiğine göre 65 yıl önce dünyada Mezazoik Çağ vardı ve bu Denazor devrinde yeryüzünde insanın yaşamamış olması gerekiyordu. Ancak bu bulgular klasik denilen öğretiyi yalanlar nitelikte.

Çünkü bu bulunan parçalar, çekiç, balta gibi demirin özel olarak işlenmiş olduğu aletlerdi, yani bu bulgulara göre 65 yıl önce hem insan dünyada yaşıyordu, hem demiri işleyebilecek kadar asla ilkel değildi !

1885’de Fransa’da, bir kömür bloğu, kırık bir biçimde açılmış olarak bulundu. Bu kömür bloğunun içerisindense usta ellerden çıktığı açıkça görülen metal kübik bir parka çıktı. 1912’de de, bir elektrik santralindeki işçiler büyük bir kömür parçasını böldüklerinde içerisinden demirden yapılmış bir nesne buldular. Texas’ta 1934 yılında bir başka kazıda da bir kireç taşının içinde yaşı 65 ile 80 milyon yıl olduğu düşünülen bir balta bulundu, üstelik bu baltanın demir karışımının da özel ayarlandığı saptandı. Bir başka kazıda da günümüzden 251 milyon yıl önce başlayıp 65 milyon yıl önce sona erdiği Kabul Mezozoik Zaman’a ait kumtaşı bir bloğun içerisine saplanmış bir insan tırnağı bulundu.

Bunun gibi ait olduğu zamanda bulunması olanaksızmış gibi görünen birçok nesnenin bulunmuş olması özellikle evrim iddiasını ve klasik bilimin insanın gelişimi hakkındaki öğretiyi tamamen yalanlayıp bambaşka gerçekleri önümüze seriyor…

• Kaynak: “The Hiden History of the Human Race”, Michael A. Cremo ve Richard L. Thompson. Bhaktıvedanta, 2002.

***
“Ey insanlar, gerçekten, biz sizi bir erkek ve bir dişiden yarattık ve birbirinizle tanışmanız için sizi halklar ve kabileler (şeklinde) kıldık. Şüphesiz, Allah katında sizin en üstün (kerim) olanınız, (ırk ya da soyca değil) takvaca en ileride olanınızdır. Şüphesiz Allah, bilendir, haber alandır.” [Hucurat Suresi, 13.ayet]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir