PKK DOMUZLA BESLENİYOR !

PKK domuzla besleniyor

Güneydoğu’da “imam”ları katleden, bazı illerde “kilise” açılmasını isteyen, “Kürtlerin dini Zerdüştlük” diyen, son olarak Şırnak Cizre’de İmam-Hatipli öğrencileri cayır cayır yakmaya çalışan PKK’lıların nereden beslendiği ortaya çıktı!.. Akit’e ulaşan bir fotoğraf; PKK’lı teröristlerin dağlarda avladıkları domuzları yiyerek beslendiklerini gözler önüne seriyor.

Daha önce sözde kamplarında namazla alay ettikleri, Meryem Ana posterleri astıkları, İslam karşıtı propaganda yaptıkları ortaya çıkan, son dönemde de imamlara ve Müslüman bölge halkına saldırıları ile gündeme gelen terör örgütü PKK’yla ilgili yeni bir şok fotoğrafa ulaşıldı. PKK teröristlerinin domuz etiyle beslendikleri ortaya çıktı.

DOMUZ ETİ YİYORLAR
Akit’in ulaştığı şok fotoğraf karelerine göre, PKK teröristleri dağlarda avladıkları domuzları keserek etlerini yiyorlar. Fotoğraf karesinde PKK’lılar avladıkları domuzların derisini yüzerken görülüyor.

Bu kare, kamplarında Apo posterleri yanına Meryem Ana posterleri asan PKK’nın gerçek yüzünü bir kez daha gözler önüne seriyor.

İŞTE FOTOĞRAFI

PKK’DAN SİİRT KARAYOLUNA MAYIN

Terör örgütü PKK üyelerince Siirt-Baykan karayoluna döşenen mayının patlaması sonucu 2 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Siirt-Baykan karayolunun 30. kilometresinde, terör örgütü PKK üyelerince yola döşenen mayın, tuğla yüklü kamyonun geçişi sırasında patladı. Kamyonda bulunan Murat Uysal (24) ve Murat Aydın (33) yaralandı. Yaralılar, Baykan Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Edinilen bilgiye göre, Dicle Üniversitesi yerleşkesinde yer alan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna ait Ziya Gökalp Yurt Müdürlüğünün bayanlar tuvaletine ses bombası atıldı. Meydana gelen patlamada üniversite öğrencisi Derya Dursun yaralandı.

Dursun, Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. Dah önce de Şırnak’ın Cizre ilçesinde İmam Hatipli öğrencilerin kaldığı yurda molotof kokteyli atılmış ve 2 öğrenci yaralanmıştı. Siirt’in Eruh ilçesi kırsalında bir grupla mantar toplamaya giden köy korucusu Hasan Dayan, PKK’lı teröristlerce kaçırıldı. Edinilen bilgiye göre, Eruh’un Yanılmaz köyünde oturan bir grup, mantar toplamak amacıyla dağlık alana gitti. Köylüler mantar topladıkları sırada bir grup teröristle karşılaştı. Teröristler, köylüler arasında bulunan köy korucusu Hasan Dayan’ı yanlarına alarak kaçtı. Dayan’ın (37), 1997 yılında teröristlerle girilen çatışmada yaralandığı ve gazilik unvanı verilmesinden sonra da emekli olduğu öğrenildi. Öte yandan; Şırnak’ın Uludere ilçesi dağlık kesiminde teröristlere ait iki patlayıcı imha edildi.

Fatih Akkaya / Yeni Akit

“PKK DOMUZLA BESLENİYOR !” üzerine 6 yorum

  1. terörist başı Abdullah öcalan bir demecinde. biz islamlıyı kabul etmekle hata ettik ve bizim dinimiz zerdüştür dedi. Çok yerde imamları taklit ederek alay ediyorlar.. Kürt kardeşlerimiz çok feci şekilde kandırılmış durumdalar..Karamanın koyunu sonra çıkacak oyunu ..Ama iş işten geçecek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir